safetica partner white

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Chcesz zamówić bezpłatny test rozwiązania Safetica? Jesteś zdecydowany na wdrożenie rozwiązania w swojej firmie?

Napisz do nas! Z przyjemnością z Tobą porozmawiamy.

1. Oświadczam, że powyższe informacje podaję dobrowolnie w celu otrzymania szczegółowej oferty rozwiązania Safetica, dostosowanej do potrzeb mojej firmy oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail przedstawiciela rozwiązania Safetica.

 

2. Wypełnienie powyższego formularza nie jest jednoznaczne z automatycznym przyjęciem zamówienia do realizacji. W celu potwierdzenia zamówienia proszę oczekiwać na kontakt naszego przedstawiciela.

 

3. Oświadczam, że zgodnie z art. 13 RODO (w szczególności art. 13 pkt 1 lit.e) wyrażam zgodę, że moje dane osobowe zostaną przekazane do DAGMA sp. z o.o., oraz mogą być przekazywane do producenta wybranego rozwiązania. Polityki prywatności poszczególnych producentów: AcronisBarracuda NetworksESET,  HexnodeQSANSafeticaSenhaseguraStorageCraftStormShield.

 

4. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych jest HOTKEY404 Tomasz Tańcula, z siedzibą w Krakowie, os. Na Lotnisku 6/18, 31-802 Kraków. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.